Kaip pradėti tiesiogiai „TikTok“?

Sukurti 9 kovo, 2024
tiktok gyvai

„TikTok“ savo trumpais ir kūrybiškais vaizdo įrašais užvaldė socialinės žiniasklaidos pasaulį. Bet ar žinojote, kad taip pat galite tiesiogiai transliuoti „TikTok“? Tiesiogiai „TikTok“ galite susisiekti su savo auditorija realiuoju laiku ir sukurti interaktyvesnę ir patrauklesnę patirtį. Šiame straipsnyje paaiškinsiu, kaip pradėti tiesioginį „TikTok“ – nuo reikalavimų iki įprastų trikčių šalinimo, ir pasidalinsiu keletu sėkmingo tiesioginio srauto patarimų.

Tiesioginio transliavimo „TikTok“ pranašumai

Tiesioginė transliacija „TikTok“ suteikia daug privalumų turinio kūrėjams ir įtakojantiems asmenims. Visų pirma, tai leidžia bendrauti su auditorija realiuoju laiku, skatinant bendruomeniškumo jausmą ir užmezgant stipresnius ryšius. Tiesioginis transliavimas taip pat suteikia galimybę parodyti savo asmenybę ir bendrauti su žiūrovais per tiesioginį pokalbį bei klausimų ir atsakymų sesijas. Be to, „TikTok“ algoritmas pirmenybę teikia tiesioginiams srautams, padidindamas jūsų galimybes pasiekti platesnę auditoriją ir sulaukti daugiau sekėjų.

„TikTok“ tiesioginės transliacijos reikalavimai – sekėjų skaičius ir paskyros tinkamumas

Prieš pradėdami tiesiogiai „TikTok“, turite atitikti kelis reikalavimus. Pirma, jūs turite turėti tam tikrą sekėjų skaičių. Nors tikslaus skaičiaus „TikTok“ viešai neatskleidžia, paprastai manoma, kad tai yra apie 1000 sekėjų. Taigi, jei norite pradėti transliaciją, būtinai sutelkite dėmesį į savo sekėjų skaičiaus didinimą kurdami aukštos kokybės turinį ir sudomindami savo auditoriją.

Be stebėtojų skaičiaus reikalavimo, jūs taip pat turite atitikti tam tikrus paskyros tinkamumo kriterijus. Įsitikinkite, kad jūsų paskyra yra geros būklės, nepažeidžiant „TikTok“ bendruomenės gairių. Taip pat turėtumėte būti bent 16 metų amžiaus ir turėti patvirtintą telefono numerį, susietą su „TikTok“ paskyra. Kai įvykdysite šiuos reikalavimus, galėsite pradėti tiesiogiai „TikTok“.

Kaip pradėti tiesiogiai „TikTok“ – nuoseklus vadovas

Dabar, kai atitinkate reikalavimus, pasinerkime į nuoseklų vadovą, kaip pradėti tiesioginį „TikTok“.

 1. Išmaniajame telefone atidarykite „TikTok“ programą ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Pradiniame ekrane bakstelėkite mygtuką „+“ ekrano apačioje, centre, kad sukurtumėte naują vaizdo įrašą.
 3. Įrašymo ekrane braukite kairėn, kol pamatysite parinktį „Tiesiogiai“. Bakstelėkite jį, kad pasirinktumėte.
 4. Parašykite patrauklų ir patrauklų tiesioginio srauto pavadinimą. Tai padės pritraukti žiūrovus.
 5. Prieš pradėdami tiesiogiai, galite pridėti filtrų, efektų ir net pakviesti svečią prisijungti, bakstelėdami atitinkamas piktogramas.
 6. Kai būsite pasiruošę, bakstelėkite mygtuką „Pradėti tiesiogiai“, kad pradėtumėte transliaciją.
 7. Bendraukite su savo auditorija naudodamiesi tiesioginio pokalbio funkcija, atsakykite į komentarus ir atsakykite į klausimus, kad jie sudomintų.
 8. Kai baigsite, bakstelėkite mygtuką „Baigti“, kad baigtumėte tiesioginį srautą.

Sėkmingos „TikTok“ tiesioginės transliacijos patarimai

Dabar, kai žinote, kaip pradėti tiesioginį „TikTok“, panagrinėkime keletą sėkmingos tiesioginės transliacijos patarimų:

 1. Suplanuokite turinį: prieš pradėdami transliuoti, turėkite bendrą idėją, apie ką norite kalbėti ar parodyti. Tai padės jums susikaupti ir pateikti vertingo turinio savo žiūrovams.
 2. Bendraukite su savo auditorija: bendraukite su žiūrovais naudodami tiesioginio pokalbio funkciją. Atsakykite į komentarus, užduokite klausimus ir priverskite auditoriją jaustis įtraukta į srautą.
 3. Reklamuokite savo tiesioginį srautą iš anksto: iš anksto praneškite savo stebėtojams, kada pradėsite tiesioginę transliaciją. Galite kurti anonsinius vaizdo įrašus arba įrašus, kad sukeltumėte jaudulį ir padidintumėte žiūrimumą.
 4. Naudokite rekvizitus ir vaizdinius elementus: padarykite savo tiesioginį srautą vizualiai patrauklų naudodami rekvizitus ar fonus, kurie atitinka jūsų turinį. Taip atkreipsite žiūrovų dėmesį ir jūsų srautas bus įsimintinesnis.
 5. Bendradarbiaukite su kitais kūrėjais: apsvarstykite galimybę pakviesti kitus kūrėjus prisijungti prie jūsų tiesioginio srauto kaip svečiams. Tai gali padėti reklamuoti vienas kito turinį ir pritraukti didesnę auditoriją.

Bendravimas su auditorija tiesioginio „TikTok“ srauto metu

Tiesioginės „TikTok“ transliacijos metu labai svarbu bendrauti su auditorija, kad galėtumėte sukurti patrauklesnę patirtį. Štai keletas būdų, kaip efektyviai bendrauti su žiūrovais:

 • Atsakykite į komentarus: skirkite laiko tiesioginio pokalbio komentarams skaityti ir atsakyti į juos. Pripažinkite savo žiūrovus, atsakykite į jų klausimus ir išspręskite jiems rūpimus klausimus.
 • Užduokite klausimus: tiesioginės transliacijos metu skatinkite savo žiūrovus dalyvauti. Tai gali paskatinti pokalbius ir išlaikyti aukštą įsitraukimo lygį.
 • Vykdykite klausimų ir atsakymų sesijas: dalį savo tiesioginio srauto skirkite klausimų ir atsakymų sesijai. Pakvieskite žiūrovus užduoti klausimus ir atsakyti į juos tiesiogiai per kamerą. Taip jūsų auditorija jausis išgirsta ir vertinama.
 • Šūkskite: parodykite dėkingumą savo žiūrovams, šaukdami tuos, kurie aktyviai dalyvauja tiesioginiame pokalbyje. Tai paskatins ir kitus įsitraukti.

Atminkite, kad kuo daugiau bendraujate su savo auditorija, tuo labiau jie jausis susiję su jumis ir jūsų turiniu.

tiktok live 2

Įprastų problemų, susijusių su „TikTok“, trikčių šalinimas

Nors tiesioginis „TikTok“ veiksmas yra gana paprastas, galite susidurti su kai kuriomis įprastomis problemomis. Štai keli trikčių šalinimo patarimai:

 • Interneto ryšys: prieš pradėdami tiesioginę transliaciją įsitikinkite, kad interneto ryšys yra stabilus ir stiprus. Dėl prasto interneto ryšio tiesioginiai srautai gali vėluoti arba nutrūkti.
 • Garso ir vaizdo kokybė: prieš transliuodami patikrinkite garso ir vaizdo nustatymus. Įsitikinkite, kad jūsų mikrofonas ir kamera veikia tinkamai, kad galėtumėte perduoti aukštos kokybės tiesioginį srautą.
 • Programų naujiniai: atnaujinkite „TikTok“ programą iki naujausios versijos. Atnaujinimai dažnai apima trikčių pataisymus ir patobulinimus, kurie gali padėti išspręsti visas problemas, su kuriomis galite susidurti tiesioginio srauto metu.

Jei vis tiek susiduriate su problemomis, nepaisant šių patarimų, galite susisiekti su TikTok palaikymo komanda, kad gautumėte tolesnės pagalbos.

„TikTok“ tiesioginio srauto idėjos ir kūrybingi būdai įtraukti auditoriją

Dabar, kai gerai suprantate, kaip pradėti tiesioginį „TikTok“, panagrinėkime keletą kūrybinių idėjų, kaip įtraukti auditoriją tiesioginių srautų metu:

Užkulisiai: nuveskite auditoriją į savo kūrybinio proceso užkulisius. Parodykite jiems, kaip kuriate „TikTok“ vaizdo įrašus, dalinkitės patarimais ir gudrybėmis ir leiskite jiems pažvelgti į savo kasdienį gyvenimą.

Mokymo programos ir demonstracijos: pasidalykite savo žiniomis su žiūrovais, vesdami tiesiogines mokymo programas arba demonstracijas. Išmokykite juos naujos šokių rutinos, „pasidaryk pats“ projekto ar recepto. Tai ne tik pralinksmins jūsų auditoriją, bet ir suteiks vertę.

Iššūkiai ir žaidimai: kurkite interaktyvius iššūkius ar žaidimus, kuriuose žiūrovai galėtų dalyvauti tiesioginės transliacijos metu. Tai gali būti nuo šokių iššūkių iki smulkmenų žaidimų, kad jūsų auditorija būtų linksma ir įtraukta.

Klausimų ir atsakymų seansai: dalį savo tiesioginio srauto skirkite klausimų ir atsakymų sesijai, kur žiūrovai gali užduoti jums klausimų apie bet ką. Tai padės sustiprinti ryšio jausmą ir leis jūsų auditorijai geriau jus pažinti.

„TikTok“ tiesioginės transliacijos reklamavimas – patarimai, kaip padidinti žiūrovų skaičių

Norint užtikrinti sėkmingą „TikTok“ tiesioginę transliaciją, svarbu ją reklamuoti ir padidinti žiūrovų skaičių. Štai keletas patarimų, kurie padės jums tai padaryti:

Praneškite apie tai iš anksto: praneškite savo pasekėjams iš anksto, kada pradėsite tiesioginę transliaciją. Kurkite anonsinius įrašus arba vaizdo įrašus, kad sukeltumėte jaudulį ir laukimą.

Kryžminis reklamavimas kitose platformose: reklamuokite savo tiesioginį srautą kitose socialinės žiniasklaidos platformose, pvz., „Instagram“, „Twitter“ ar „YouTube“. Tai padės pasiekti platesnę auditoriją ir pritraukti naujų žiūrovų.

Naudokite žymas su grotelėmis: įtraukite atitinkamas žymas su grotelėmis į tiesioginio srauto pavadinimą ir aprašą, kad padidintumėte aptinkamumą. Naudokite populiarias su turiniu susijusias žymas su grotelėmis, kad pritrauktumėte daugiau žiūrinčiųjų.

Bendradarbiaukite su kitais kūrėjais: bendradarbiaukite su kitais „TikTok“ kūrėjais, kad reklamuotumėte vienas kito tiesioginius srautus. Tai gali padėti pristatyti jūsų turinį naujai auditorijai ir padidinti žiūrovų skaičių.

Išvada ir paskutinės mintys apie „TikTok“ naudojimą tiesioginiam turiniui kurti ir įsitraukti

Tiesioginė transliacija „TikTok“ yra galingas įrankis, skirtas turinio kūrėjams ir įtakojantiems asmenims bendrauti su savo auditorija realiuoju laiku. Vadovaudamiesi nuosekliu vadovu ir įgyvendindami šiame straipsnyje dalijamus patarimus, galite sukurti sėkmingus tiesioginius srautus, kurie sužavės jūsų žiūrovus ir sustiprins jūsų bendruomenę. Nepamirškite bendrauti su savo auditorija, šalinkite dažniausiai pasitaikančias problemas ir reklamuokite savo tiesioginius srautus, kad padidintumėte žiūrovų skaičių. Taigi pirmyn, pasinerkite į „TikTok“ tiesioginės transliacijos pasaulį ir pakelkite turinio kūrimą bei įtraukimą į naujas aukštumas.

Norėdami pradėti tiesioginį srautą „TikTok“:

 1. Atidarykite „TikTok“ programą ir bakstelėkite pliuso piktogramą, kad sukurtumėte naują vaizdo įrašą.
 2. Kameros ekrano apačioje iš įrašymo parinkčių pasirinkite „Live“.
 3. Įveskite tiesioginio srauto pavadinimą ir pasirinkite „Pradėti tiesiogiai“, kad pradėtumėte transliaciją savo stebėtojams.

Jei norite, kad „TikTok“ būtų rodomas tiesiogiai, jūsų paskyra turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Jūsų paskyroje turi būti bent 1000 sekėjų.
 • Turite būti bent 16 metų amžiaus.
 • Jūsų paskyra turi būti geros būklės ir nepažeisti „TikTok“ bendruomenės gairių.

Taip, žiūrovai gali siųsti virtualias dovanas rengėjui tiesioginės transliacijos metu „TikTok“, kad galėtų palaikyti ir bendrauti su transliuotoju. Šias virtualias dovanas galima įsigyti naudojant „TikTok“ monetas, jos naudojamos kaip pajamų gavimo forma turinio kūrėjams, kurie platformoje tiesiogiai transliuoja.