Kas yra „Instagram“ gijos ir kaip jos veikia?

Sukurti 4 kovo, 2024
instagram gijos

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje socialinės žiniasklaidos platformos tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Instagram, viena iš pirmaujančių platformų, nuolat stengiasi kurti naujoves ir suteikti savo vartotojams naujų funkcijų ir funkcijų. Viena iš tokių funkcijų yra „Instagram Threads“. Šiame straipsnyje supažindinsiu jus su Instagram Threads, aptarsiu pagrindines jos funkcijas, paaiškinsiu, kaip efektyviai ja naudotis, ir atsakysiu į dažniausiai naudotojams kylančius klausimus.

Įvadas į Instagram gijas

„Instagram Threads“ yra atskira „Instagram“ sukurta pranešimų siuntimo programa, specialiai sukurta artimiems draugams ir šeimos nariams. Tai patogi ir privati erdvė greitam ir intymiam bendravimui. Naudodami gijas galite be vargo bendrinti nuotraukas, vaizdo įrašus, pranešimus ir net dabartinę būseną su pasirinktais kontaktais.

Programos Threads apžvalga

Paleidę programą Threads pastebėsite švarią ir patogią sąsają. Programa sklandžiai integruojasi su jūsų Instagram paskyra, todėl galite susisiekti su esamais sekėjais. Tačiau Threads daugiausia dėmesio skiria jūsų vidiniam artimų draugų ratui, todėl lengviau palaikyti ryšį su tais, kurie jums yra svarbiausi.

Pagrindinės „Instagram“ gijų savybės

 1. Artimų draugų sąrašas: „Treads“ leidžia sukurti specialų savo artimų draugų sąrašą „Instagram“. Šį sąrašą galima tinkinti, užtikrinant, kad bendrautumėte tik su tais žmonėmis, kuriuos tikrai vertinate. Tai darydami galite filtruoti triukšmą ir sutelkti dėmesį į prasmingus pokalbius.
 2. Automatinė būsena: Automatinės būsenos funkcija Threads leidžia automatiškai bendrinti esamą būseną su artimais draugais. Tai gali būti pagrįsta jūsų buvimo vieta, veikla ar net telefono akumuliatoriaus lygiu. Tai patogus būdas nuolat atnaujinti savo draugus, nedarant naujienų rankiniu būdu.
 3. Fotoaparatas ir pranešimų siuntimas: gijose daug dėmesio skiriama vaizdinei komunikacijai. Programėlė suteikia greitą prieigą prie fotoaparato, leidžiančią akimirkomis užfiksuoti ir dalytis akimirkomis. Be to, susirašinėjimo sąsaja skirta pirmenybę teikti nuotraukoms ir vaizdo įrašams, kad būtų lengva dalytis vaizdiniu turiniu su draugais.

Kaip naudotis Instagram gijomis

„Instagram Threads“ naudojimas yra paprastas ir nesudėtingas. Štai žingsnis po žingsnio vadovas, padėsiantis pradėti:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite: apsilankykite savo programų parduotuvėje ir ieškokite „Instagram Threads“. Atsisiųskite ir įdiekite programą savo įrenginyje.
 2. Prisijunkite: paleiskite programą Threads ir prisijunkite naudodami savo Instagram kredencialus. Jei neturite Instagram paskyros, prieš naudodami gijas turėsite ją sukurti.
 3. Pridėti artimų draugų: prisijungę galite susikurti savo artimų draugų sąrašą pasirinkę „+“ piktogramą. Iš esamų „Instagram“ sekėjų pasirinkite draugus, kuriuos norite įtraukti į savo sąrašą.
 4. Tinkinkite privatumo nustatymus: skirkite šiek tiek laiko savo privatumo nustatymų peržiūrai ir koregavimui. Galite valdyti, kas matys jūsų būsenos naujinius, ir pasirinkti, ar bendrinti tikslią vietą, ar tik miesto lygiu.
 5. Pradėti pokalbius: dabar esate pasirengę pradėti pokalbius su artimais draugais. Bakstelėkite draugo profilio nuotrauką, kad atidarytumėte pokalbio langą. Iš ten galite siųsti pranešimus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir net savo dabartinę būseną.

„Instagram“ gijų naudojimo pranašumai

„Instagram Threads“ siūlo keletą privalumų, todėl tai yra patrauklus pasirinkimas bendraujant su artimais draugais.

Štai keletas pagrindinių privalumų:

 • Susitelkęs ir intymus bendravimas: sukūrę artimų draugų sąrašą, galite užtikrinti, kad jūsų bendravimas apsiribotų pasirinkta jums svarbių žmonių grupe. Tai leidžia prasmingesniems ir intymesniems pokalbiams be didesnio socialinio tinklo triukšmo.
 • Nesudėtingas atnaujinimas: Automatinės būsenos funkcija Threads pašalina poreikį nuolat informuoti draugus apie jūsų buvimo vietą ar veiklą. Ji automatiškai dalijasi svarbia informacija, suteikdama draugams įžvalgą apie dabartinę jūsų būseną be jokių papildomų pastangų.
 • Vaizdinis bendrinimas: daug dėmesio skiriant vaizdiniam turiniui, gijos suteikia galimybę sklandžiai bendrinti nuotraukas ir vaizdo įrašus su artimais draugais. Programėlė teikia pirmenybę vaizdinei komunikacijai, todėl galima lengvai užfiksuoti akimirkas ir jas dalytis realiuoju laiku.
Instagram gijos 2

Privatumo ir saugumo svarstymai naudojant gijas


Kaip ir bet kurioje susirašinėjimo programoje, privatumas ir saugumas turėtų būti svarbiausias prioritetas. „Instagram Threads“ rimtai žiūri į šias problemas ir siūlo įvairias funkcijas, skirtas apsaugoti jūsų informaciją. Štai keletas pagrindinių svarstymų:

 • Pritaikomi privatumo nustatymai: gijos leidžia tinkinti privatumo nustatymus, kad galėtumėte valdyti, kas matys jūsų būsenos naujinius ir vietos informaciją. Galite pasirinkti bendrinti tikslią vietą arba apriboti ją miesto lygiu.
 • Šifravimas nuo galo iki galo: „Instagram Threads“ naudoja visišką visų pranešimų šifravimą, užtikrinant, kad jūsų pokalbiai būtų saugūs ir jų negalėtų perimti trečiosios šalys. Tai reiškia, kad tik jūs ir gavėjas galite skaityti pranešimus.
 • Duomenų saugojimas: „Instagram“ saugo jūsų gijų pranešimus ribotą laiką. Tai daroma siekiant užtikrinti sklandų programos veikimą ir ištirti visas praneštas problemas. Tačiau svarbu atsižvelgti į turinį, kurį bendrinate, nes jis gali būti laikinai saugomas „Instagram“ serveriuose.

Gijų palyginimas su kitomis pranešimų siuntimo programomis

Renkantis susirašinėjimo programėlę svarbu atsižvelgti į konkrečius poreikius ir pageidavimus. Štai kaip „Instagram Threads“ palyginama su kitomis populiariomis pranešimų siuntimo programomis:

 • „Instagram Direct“: gijos gali būti vertinamos kaip „Instagram Direct“ plėtinys, sutelkiant dėmesį į artimus draugus ir suteikiant intymesnio bendravimo patirtį. Jei pirmiausia naudojate „Instagram“ turiniui bendrinti su savo vidiniu ratu, gijos gali būti vertingas papildymas.
 • WhatsApp: WhatsApp yra plačiai naudojama pranešimų programa, žinoma dėl savo galutinio šifravimo ir plačių funkcijų. Nors „Threads“ siūlo labiau supaprastintą ir į vaizdų orientuotą patirtį, „WhatsApp“ patenkina įvairesnius bendravimo poreikius, įskaitant grupinius pokalbius, balso skambučius ir vaizdo skambučius.
 • „Facebook Messenger“: „Facebook Messenger“ yra dar viena populiari pranešimų siuntimo programa, siūlanti daugybę funkcijų, įskaitant grupinius pokalbius, balso ir vaizdo skambučius bei integraciją su kitomis „Facebook“ paslaugomis. Jei pageidaujate išsamesnės pranešimų siuntimo patirties, „Messenger“ gali jums labiau tikti.

Atsakyta į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Instagram“ temas

 1. Ar galiu naudoti gijas be Instagram paskyros? Ne, gijos sukurtos veikti kartu su esama Instagram paskyra. Norėdami naudoti gijas, turėsite turėti aktyvią Instagram paskyrą.
 2. Ar galiu naudoti gijas pranešimams žmonėms, kurių nėra mano artimų draugų sąraše? Taip, vis tiek galite naudoti gijas, kad praneštumėte žmonėms, kurie nėra jūsų artimų draugų sąraše.
 3. Tačiau programėlė visų pirma skirta bendrauti su pasirinktais artimais draugais.
  Ar „Treads“ galima naudoti tiek „iOS“, tiek „Android“? Taip, Threads galima tiek iOS, tiek Android įrenginiuose. Tiesiog apsilankykite atitinkamoje programų parduotuvėje, kad atsisiųstumėte ir įdiegtumėte programą.

Patarimai ir gudrybės, kaip maksimaliai padidinti savo patirtį naudojant gijas

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo patirtį naudojant „Instagram Threads“, apsvarstykite šiuos patarimus ir gudrybes:

 • Kurkite savo artimų draugų sąrašą: skirkite laiko atidžiai kuruoti savo artimų draugų sąrašą. Pasirinkite žmones, kurie yra artimiausi ir su kuriais norite intymesnių pokalbių. Tai užtikrins labiau susikaupusią ir prasmingesnę patirtį.
 • Naršykite automatinės būsenos nustatymus: eksperimentuokite su automatinės būsenos nustatymais, kad rastumėte, kas jums labiausiai tinka. Galite pasirinkti bendrinti vietą, veiklą arba akumuliatoriaus įkrovos lygį. Koreguokite nustatymus, kad pasiektumėte tinkamą privatumo ir bendrinimo pusiausvyrą.
 • Naudokite vizualines funkcijas: gijose daug dėmesio skiriama vaizdinei komunikacijai. Pasinaudokite programėlės fotoaparato ir pranešimų siuntimo funkcijomis, kad su artimais draugais bendrintumėte nuotraukas, vaizdo įrašus ir akimirkas. Tai yra labiau įtraukiantis ir įtraukiantis būdas prisijungti.

Išvada: ar „Instagram“ gijos jums tinka?


„Instagram Threads“ siūlo unikalų ir intymų būdą palaikyti ryšį su artimais draugais. Dėmesys vaizdinei komunikacijai ir tinkinamiems privatumo parametrams suteikia supaprastintą ir patogią patirtį dalijantis akimirkomis ir naujiniais. Jei vertinate intymius pokalbius ir norite pagerinti bendravimą su savo vidiniu ratu, „Instagram Threads“ gali jums puikiai tikti.

Taigi, kodėl gi nepabandžius „Instagram Threads“? Atsisiųskite programą, kuruokite savo artimų draugų sąrašą ir pradėkite dalytis akimirkomis su jums svarbiausiais žmonėmis. Patirkite naują ryšio ir intymumo lygį naudodami Instagram Threads šiandien!

Atkreipkite dėmesį, kad šiame straipsnyje pateikta informacija rašymo metu yra tiksli, o „Instagram“ ateityje gali atnaujinti arba pakeisti „Threads“ funkcijas ir funkcijas.

„Instagram's Threads“ yra teksto pokalbių programa, kurią sukūrė „Meta“ („Facebook“ ir „Instagram“ įmonė). Tai leidžia vartotojams sekti, kas vyksta pasaulyje, ir pradėti savo pokalbius. Threads yra tiesioginis „Twitter“ konkurentas ir siūlo tekstinių įrašų kanalą, leidžiantį vartotojams bendrauti su savo tinklu ir pasauliu apskritai. Programa taip pat leidžia vartotojams bendrinti teksto naujinius, nuorodas, nuotraukas ir vaizdo įrašus iki 5 minučių.1

Norėdami gauti „Instagram“ gijų programą, turite ją atsisiųsti iš „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, ieškodami „Threads, an Instagram app“. Tačiau norėdami prisijungti prie „Threads“, turite turėti „Instagram“ paskyrą, nes „Threads“ yra glaudžiai integruota su „Instagram“. Galite naudoti savo „Instagram“ kredencialus, kad prisijungtumėte, o jūsų „Instagram“ kontaktai automatiškai bus jūsų socialinio tinklo „Threads“ dalis. Prisijungę galite pradėti naudoti Threads be atskirų prisijungimo duomenų.

Pagrindinės funkcijos ir naudotojų įtraukimas į gijas apima:

 • Kiekviena gija gali būti iki 500 simbolių ilgio, beveik dvigubai daugiau nei „Twitter“ 280 simbolių limitas, todėl vartotojai gali išreikšti išsamesnes mintis ir istorijas.
 • Sąveika su kitais naudotojais Threads yra greita ir paprasta naudojant pažįstamas piktogramas, pvz., patinka, atsakyti, pakartotinai paskelbti ir bendrinti.
 • Naudotojai gali perkelti įrašus iš gijų į „Instagram“, pridėdami įrašų ar viešųjų gijų prie savo „Instagram“ istorijos.
 • Gijos jau pasiekė daugiau nei 30 milijonų vartotojų, o platforma teikia pirmenybę turiniui, kad pasiektų reikiamą auditoriją ir stipriai įsitrauktų.