Kaip ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus

Sukurti 4 kovo, 2024
ištrinti tiktok vaizdo įrašus

„TikTok“ užvaldė pasaulį ir pastaraisiais metais tapo viena populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų. „TikTok“ su savo trumpais vaizdo įrašais ir kūrybiniais redagavimo įrankiais leidžia vartotojams išreikšti save unikaliais ir linksmais būdais. Tačiau gali ateiti laikas, kai norėsite ištrinti kai kuriuos „TikTok“ vaizdo įrašus. Nesvarbu, ar norite pašalinti vaizdo įrašą, kuris nebėra jūsų, ar tiesiog norite pradėti nuo naujo, „TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimas yra nesudėtingas procesas. Šiame straipsnyje paaiškinsiu, kaip ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus ir pateiksiu įprastų problemų, kurios gali kilti, sprendimus.

Kodėl galbūt norėsite ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus

Yra keletas priežasčių, kodėl galbūt norėsite ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus. Galbūt paskelbėte vaizdo įrašą, kuris sulaukė neigiamų atsiliepimų arba nebeatitinka jūsų vertybių. Tokių vaizdo įrašų ištrynimas gali padėti išlaikyti teigiamą buvimą internete ir apsaugoti savo reputaciją. Be to, galbūt norėsite ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus, kad atlaisvintumėte vietos įrenginio saugykloje arba pašalintumėte turinį, kuris yra pasenęs arba nesvarbus. Kad ir kokia būtų jūsų priežastis, svarbu žinoti, kaip efektyviai ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus.

Kaip ištrinti TikTok vaizdo įrašus

„TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimas yra nesudėtingas procesas, kurį galima atlikti vos keliais paprastais veiksmais. Norėdami ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašą, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis:

 1. Atidarykite „TikTok“ programą savo mobiliajame įrenginyje ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Norėdami pasiekti savo profilį, bakstelėkite skirtuką „Aš“, esantį apatiniame dešiniajame ekrano kampe.
 3. Slinkite per savo vaizdo įrašus ir suraskite tą, kurį norite ištrinti.
 4. Bakstelėkite vaizdo įrašą, kad jį atidarytumėte, tada bakstelėkite trijų taškų (…) piktogramą apatiniame dešiniajame ekrano kampe.
 5. Atsiras meniu su keliomis parinktimis. Bakstelėkite mygtuką „Ištrinti“.
 6. TikTok paprašys patvirtinti savo sprendimą. Dar kartą bakstelėkite „Ištrinti“, kad visam laikui pašalintumėte vaizdo įrašą iš paskyros.

Atlikdami šiuos paprastus veiksmus, galite lengvai ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus, su kuriais nebenorite būti susiję.

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip ištrinti pakartotinai paskelbtus vaizdo įrašus „TikTok“.

Jei „TikTok“ iš naujo paskelbėte vaizdo įrašą iš kito vartotojo ir vėliau nusprendėte jį ištrinti, procesas šiek tiek skiriasi. Štai žingsnis po žingsnio vadovas, kaip ištrinti pakartotinai paskelbtus vaizdo įrašus „TikTok“:

 1. Atidarykite „TikTok“ programą savo mobiliajame įrenginyje ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Norėdami pasiekti savo profilį, bakstelėkite skirtuką „Aš“, esantį apatiniame dešiniajame ekrano kampe.
 3. Slinkite per savo vaizdo įrašus ir suraskite pakartotinai paskelbtą vaizdo įrašą, kurį norite ištrinti.
 4. Bakstelėkite vaizdo įrašą, kad jį atidarytumėte, tada bakstelėkite trijų taškų (…) piktogramą apatiniame dešiniajame ekrano kampe.
 5. Atsiras meniu su keliomis parinktimis. Bakstelėkite mygtuką „Daugiau“.
 6. Iš pasirodžiusių papildomų parinkčių bakstelėkite „Ištrinti“, kad pašalintumėte vaizdo įrašą iš paskyros.

Atlikę šiuos veiksmus, galėsite ištrinti visus „TikTok“ pakartotinai paskelbtus vaizdo įrašus, kurių nebenorite turėti savo profilyje.

Vaizdo įrašų ištrynimas „TikTok“: dažniausios problemos ir sprendimai

Nors „TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimas paprastai yra sklandus, yra keletas bendrų problemų, su kuriomis vartotojai gali susidurti. Štai keletas problemų, su kuriomis galite susidurti, ir atitinkami jų sprendimai:

Problema: nepavyko ištrinti vaizdo įrašo
Sprendimas: jei negalite ištrinti vaizdo įrašo, pabandykite iš naujo paleisti „TikTok“ programą ir pakartoti ištrynimo procesą. Jei problema išlieka, patikrinkite interneto ryšį ir įsitikinkite, kad įdiegta naujausia programos versija. Jei nė vienas iš šių sprendimų neveikia, susisiekite su „TikTok“ palaikymo tarnyba dėl tolesnės pagalbos.

Problema: vaizdo įrašas vis dar matomas ištrynus
Sprendimas: kartais gali prireikti šiek tiek laiko, kol ištrintas vaizdo įrašas bus visiškai pašalintas iš „TikTok“. Palaukite kelias minutes ir atnaujinkite savo profilio puslapį. Jei vaizdo įrašas vis dar matomas, pabandykite jį ištrinti dar kartą. Jei problema išlieka, susisiekite su „TikTok“ palaikymo komanda, kad gautumėte daugiau patarimų.

Problema: netyčia ištrintas vaizdo įrašas
Sprendimas: jei netyčia ištrynėte vaizdo įrašą, nepanikuokite. TikTok suteikia 30 dienų atkūrimo laikotarpį, per kurį galite atkurti ištrintus vaizdo įrašus. Norėdami atkurti ištrintą vaizdo įrašą, eikite į savo profilį, bakstelėkite mygtuką „Daugiau“ ir pasirinkite „Neseniai ištrinta“. Iš ten galite pasirinkti vaizdo įrašą, kurį norite atkurti, ir vadovaudamiesi raginimais jį atkurti.

Žinodami apie įprastas problemas ir jų sprendimus, galite užtikrinti sklandų „TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimo procesą.

Kaip ištrinti privačius vaizdo įrašus „TikTok“?

Privačių vaizdo įrašų ištrynimas „TikTok“ atliekamas taip pat, kaip ir bet koks kitas vaizdo įrašas. Tiesiog savo profilyje suraskite privatų vaizdo įrašą, kurį norite ištrinti, bakstelėkite jį ir pasirinkite ištrynimo parinktį. Atminkite, kad ištrynus privatų vaizdo įrašą jis bus visam laikui pašalintas iš paskyros ir jis nebebus pasiekiamas jūsų stebėtojams ar kitiems asmenims.

ištrinti tiktok vaizdo įrašus 2

Kaip ištrinti visus TikTok vaizdo įrašus vienu metu

Jei norite ištrinti visus „TikTok“ vaizdo įrašus vienu metu, šiuo metu programoje nėra tiesioginės funkcijos, kuri tai padarytų. Tačiau galite rankiniu būdu ištrinti kiekvieną vaizdo įrašą atlikdami anksčiau minėtus veiksmus. Tai gali užtrukti, jei turite daug vaizdo įrašų. Arba galite apsvarstyti galimybę laikinai išjungti paskyrą, kad visi jūsų vaizdo įrašai nebus rodomi viešai. Norėdami išjungti paskyrą, eikite į profilio skiltį „Privatumas ir nustatymai“ ir pasirinkite „Tvarkyti mano paskyrą“ > „Ištrinti paskyrą“.

Patarimai, kaip tvarkyti „TikTok“ turinį

„TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimas yra tik vienas iš „TikTok“ turinio valdymo aspektų. Štai keli papildomi patarimai, padėsiantys efektyviai tvarkyti vaizdo įrašus ir išlaikyti teigiamą buvimą internete:

 1. Reguliariai peržiūrėkite vaizdo įrašus: skirkite laiko vaizdo įrašams peržiūrėti ir įvertinti, ar jie vis dar atitinka jūsų vertybes ir tikslus. Apsvarstykite galimybę ištrinti visus vaizdo įrašus, kurie nebeatspindi to, kas esate arba pranešimo, kurį norite perduoti.
 2. Nustatykite privatumo nuostatas: „TikTok“ siūlo įvairius privatumo nustatymus, leidžiančius valdyti, kas gali peržiūrėti jūsų vaizdo įrašus ir bendrauti su jūsų paskyra. Pasinaudokite šiais nustatymais, kad apsaugotumėte savo privatumą ir pritaikytumėte „TikTok“ patirtį pagal savo pageidavimus.
 3. Bendraukite su savo auditorija: atsakykite į komentarus, bendradarbiaukite su kitais kūrėjais ir kurkite bendruomenę aplink savo turinį. Aktyviai dalyvaudami TikTok bendruomenėje galite puoselėti ryšius ir sukurti teigiamą buvimą internete.

„TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimo alternatyvos

Jei nesate tikri dėl „TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimo, bet vis tiek norite išspręsti bet kokius jums rūpimus klausimus, galite apsvarstyti kitas alternatyvas. Užuot ištrynę vaizdo įrašus, galite padaryti juos privačius arba neįtraukti į sąrašą. Tokiu būdu jie nebebus matomi viešai, bet vis tiek turėsite prieigą prie jų, jei ateityje apsigalvosite.

Išvada: kontroliuokite savo „TikTok“ buvimą

Apibendrinant, „TikTok“ vaizdo įrašų ištrynimas yra paprastas procesas, kurį galima atlikti vos keliais žingsniais. Nesvarbu, ar norite pašalinti vaizdo įrašą, kuris nebėra jūsų, ar tiesiog norite pradėti iš naujo, labai svarbu žinoti, kaip ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašus. Vadovaudamiesi nuosekliu vadovu ir žinodami apie įprastas problemas bei jų sprendimus, galite efektyviai valdyti „TikTok“ turinį ir palaikyti teigiamą buvimą internete. Nepamirškite reguliariai peržiūrėti savo vaizdo įrašų, nustatyti privatumo nuostatas ir bendrauti su auditorija, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo TikTok patirtį. Kontroliuokite savo TikTok buvimą ir mėgaukitės platforma iki galo.

Norėdami ištrinti „TikTok“ vaizdo įrašą, atidarykite „TikTok“ programą, eikite į savo profilį ir raskite vaizdo įrašą, kurį norite ištrinti. Bakstelėkite vaizdo įrašą, tada apatiniame dešiniajame kampe pasirinkite tris taškus (...). Pasirodžiusiame meniu pasirinkite „Ištrinti“, kad pašalintumėte vaizdo įrašą iš savo profilio

Ištrynus vaizdo įrašą „TikTok“, jo atkurti nepavyks. Įsitikinkite, kad esate tikri dėl ištrynimo, nes platformoje nėra integruotos funkcijos, leidžiančios atkurti ištrintus vaizdo įrašus.

Taip, kai ištrinsite „TikTok“ vaizdo įrašą, visi susiję komentarai, mygtukai „Patinka“ ir bendrinimai taip pat bus pašalinti iš platformos. Vaizdo įrašas nebebus matomas kitiems naudotojams jūsų profilyje arba sklaidos kanale „Jums“.