Kaip pradėti tiesiogiai „Instagram“.

Sukurti 16 kovo, 2024
eik gyvai instagram

„Instagram Live“ yra galinga funkcija, leidžianti susisiekti su savo auditorija realiuoju laiku per tiesioginę vaizdo transliaciją. Nesvarbu, ar esate verslo savininkas, turinio kūrėjas ar tiesiog asmuo, norintis pasidalyti savo patirtimi, tiesioginis „Instagram“ ryšys gali padėti jums bendrauti su savo sekėjais giliau.

„Instagram“ tiesioginio transliavimo pranašumai

Tiesioginis „Instagram“ tinklas turi daug privalumų. Visų pirma, tai suteikia autentišką ir neredaguotą būdą susisiekti su savo auditorija. Skirtingai nuo iš anksto įrašytų vaizdo įrašų, „Instagram Live“ leidžia bendrauti su savo žiūrovais realiuoju laiku, atsakyti į jų klausimus ir atsakyti į jų komentarus, kai jie ateina.

Be to, tiesioginė transliacija „Instagram“ padeda padidinti jūsų matomumą platformoje. Kai pradedate tiesioginį vaizdo įrašą, jūsų stebėtojai gauna pranešimą, todėl padidėja tikimybė, kad jie prisijungs. Be to, „Instagram Live“ vaizdo įrašai dažnai rodomi istorijų kanalo priekyje, todėl galite pasiekti platesnę auditoriją.

Kitas tiesioginio transliavimo „Instagram“ pranašumas yra galimybė pakeisti turinį. Pasibaigus tiesioginiam vaizdo įrašui, turite galimybę išsaugoti jį savo profilyje arba atsisiųsti, kad galėtumėte naudoti ateityje. Tai reiškia, kad net tie, kurie praleido tiesioginę transliaciją, gali ją žiūrėti vėliau, taip prailgindami jūsų turinio gyvavimo trukmę.

„Instagram“ tiesioginės transliacijos reikalavimai

Prieš pradėdami tiesioginę transliaciją „Instagram“, turite atsiminti keletą reikalavimų. Pirmiausia įsitikinkite, kad turite stabilų interneto ryšį. Stiprus „Wi-Fi“ signalas arba patikimas duomenų planas yra būtini norint išvengti bet kokių trukdžių tiesioginės sesijos metu.

Antra, turite turėti Instagram paskyrą. Jei jos dar neturite, galite lengvai susikurti paskyrą atsisiuntę Instagram programėlę į savo mobilųjį įrenginį ir atlikę registracijos procesą.

Galiausiai jūsų paskyra turi atitikti „Instagram“ bendruomenės gaires. Tai reiškia, kad turėtumėte susilaikyti nuo bet kokio „Instagram“ politiką pažeidžiančio turinio, pvz., atviros ar žalingos medžiagos, bendrinimo.

Kaip pradėti tiesiogiai „Instagram“.

Tiesioginė transliacija „Instagram“ yra paprastas procesas. Štai žingsnis po žingsnio vadovas, padėsiantis pradėti:

 1. Mobiliajame įrenginyje atidarykite „Instagram“ programą ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Bakstelėkite fotoaparato piktogramą viršutiniame kairiajame ekrano kampe arba braukite dešinėn iš sklaidos kanalo, kad pasiektumėte kamerą.
 3. Kai būsite fotoaparato ekrane, braukite kairėn, kad pasirinktumėte parinktį „Tiesiogiai“.
 4. Tinkinkite tiesioginio vaizdo įrašo nustatymus pridėdami pavadinimą, atspindintį jūsų transliacijos esmę, ir pasirinkdami atitinkamus privatumo nustatymus. Galite pasirinkti transliuoti tiesioginę transliaciją tik savo stebėtojams arba leisti visiems Instagram naudotojams prisijungti prie jūsų tiesioginės sesijos.
 5. Kai būsite pasirengę pradėti tiesioginį vaizdo įrašą, bakstelėkite mygtuką „Pradėti tiesiogiai“. „Instagram“ pradės atgalinę atskaitą nuo trijų, suteikdama jums laiko pasiruošti.
 6. Kai transliuojate tiesioginę transliaciją, galite bendrauti su žiūrovais komentuodami ir reaguodami. Skatinkite savo auditoriją užduoti klausimus ir įsitraukti į jūsų turinį.
 7. Kai būsite pasirengę baigti tiesioginį vaizdo įrašą, tiesiog bakstelėkite mygtuką „Baigti“. „Instagram“ suteiks jums galimybę išsaugoti vaizdo įrašą fotoaparato ritinyje arba jį išmesti.

Tiesiogiai „Instagram Stories“.

Be tiesioginės transliacijos savo „Instagram“ sklaidos kanale, taip pat galite tiesiogiai transliuoti „Instagram Stories“. Ši funkcija leidžia su savo sekėjais bendrinti tiesioginius vaizdo įrašus, kurie išnyksta po 24 valandų.

Norėdami pradėti tiesiogiai „Instagram Stories“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „Instagram“ programą ir braukite dešinėn iš sklaidos kanalo, kad pasiektumėte fotoaparatą.
 2. Braukite kairėn, kad pasirinktumėte parinktį „Tiesiogiai“.
 3. Tinkinkite tiesioginio vaizdo nustatymus, pvz., pridėkite pavadinimą ir pasirinkite tinkamus privatumo nustatymus.
 4. Norėdami pradėti tiesioginį vaizdo įrašą, bakstelėkite mygtuką „Go Live“.
 5. Bendraukite su savo auditorija komentaruose ir reakcijoje, kaip ir įprastoje „Instagram Live“ sesijoje.
 6. Pasibaigus tiesioginiam vaizdo įrašui, jis automatiškai išnyks iš istorijos skilties.

Sėkmingos tiesioginės „Instagram“ sesijos patarimai

Norėdami išnaudoti visas „Instagram Live“ sesijos galimybes, apsvarstykite galimybę įgyvendinti šiuos patarimus:

 1. Suplanuokite turinį iš anksto. Aprašykite pagrindines temas, kurias norite aptarti, ir paruoškite visas vaizdines priemones ar rekvizitus, kurių jums gali prireikti.
 2. Iš anksto reklamuokite savo tiesioginę sesiją. Naudokite savo „Instagram“ sklaidos kanalą, istorijas ir kitas socialinės žiniasklaidos platformas, kad lauktumėte ir praneštumėte savo pasekėjams apie būsimą transliaciją.
 3. Bendraukite su savo auditorija. Realiuoju laiku atsakykite į komentarus ir klausimus, kad žiūrovai jaustųsi vertinami ir išgirsti.
 4. Eksperimentuokite su įvairių tipų turiniu. Nebijokite išbandyti įvairių formatų, tokių kaip interviu, klausimų ir atsakymų sesijos ar žvilgsniai į užkulisius.
 5. Būkite savimi ir linksminkitės. Autentiškumas yra raktas į ryšį su auditorija, todėl leiskite savo asmenybei išryškėti.
eik gyvai instagram

Reklamuokite savo „Instagram“ tiesioginę sesiją

Norint užtikrinti sėkmingą „Instagram Live“ sesiją, labai svarbu ją veiksmingai reklamuoti. Štai keletas strategijų, padėsiančių generuoti triukšmą ir padidinti žiūrovų skaičių:

 1. Kurkite akį traukiančią grafiką ar vaizdo įrašus, kad praneštumėte apie tiesioginę sesiją. Norėdami padidinti matomumą, naudokite dėmesį patraukiančius antraštes ir žymas su grotelėmis.
 2. Bendradarbiaukite su kitais influenceriais ar prekės ženklais savo nišoje. Bendras tiesioginio seanso rengimas gali padėti prisiliesti prie vieni kitų auditorijų ir pasiekti platesnį potencialių žiūrovų ratą.
 3. Pasinaudokite esamomis socialinės žiniasklaidos platformomis. Kryžmiškai reklamuokite savo „Instagram Live“ sesiją kituose kanaluose, pvz., „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“, kad padidintumėte savo pasiekiamumą.
 4. Pasinaudokite Instagram funkcijomis. Pasinaudokite istorijų, IGTV ir naršymo puslapiu, kad pajudintumėte tiesioginę sesiją ir pritrauktumėte srautą į savo profilį.
 5. Bendraukite su savo auditorija prieš tiesioginę sesiją.
 6. Atsakykite į savo įrašų komentarus, atsakykite į tiesioginius pranešimus ir kelkite jaudulį prieš transliaciją.

Įprastų problemų sprendimas tiesioginės „Instagram“ sesijos metu


Nors tiesioginis „Instagram“ procesas yra gana sklandus, galite susidurti su keletu iššūkių. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių problemų ir kaip jas pašalinti:

Prastas interneto ryšys: jei tiesioginis vaizdo įrašas vėluoja arba užstringa, pabandykite priartėti prie „Wi-Fi“ maršruto parinktuvo arba perjungti į stabilesnį duomenų tinklą.

Garso problemos: jei žiūrintiesiems sunku jus girdėti, patikrinkite, ar jūsų mikrofonas neuždengtas arba neužstojamas. Taip pat galite pabandyti naudoti ausines su integruotu mikrofonu, kad garso kokybė būtų geresnė.

Mažas žiūrovų įsitraukimas: jei tiesioginės sesijos metu nesulaukiate daug komentarų ar reakcijų, skatinkite žiūrovus dalyvauti užduodami klausimus arba vykdydami apklausas.

Programos strigtys: jei „Instagram“ programa užstringa tiesioginio vaizdo įrašo metu, greitai atidarykite ją ir atnaujinkite transliaciją. Žiūrovai galės vėl prisijungti prie tiesioginės sesijos.

Išvada

„Instagram Live“ yra vertingas įrankis, leidžiantis susisiekti su savo auditorija realiuoju laiku ir parodyti savo autentišką save. Vykdydami šiame vadove nurodytus veiksmus ir įgyvendindami pateiktus patarimus, galėsite sėkmingai surengti tiesiogines sesijas „Instagram“. Taigi pirmyn, paspauskite mygtuką „Go Live“ ir pradėkite bendrauti su savo sekėjais kaip niekada anksčiau!

Jei norite tiesiogiai transliuoti „Instagram“, atidarykite programą, bakstelėkite fotoaparato piktogramą, braukite kairėn, kad pasirinktumėte parinktį „Tiesiogiai“, tinkinkite nustatymus ir bakstelėkite mygtuką „Pradėti tiesiogiai“.

Jei norite tiesiogiai transliuoti „Instagram Story“, braukite dešinėn iš sklaidos kanalo, kad pasiektumėte fotoaparatą, braukite kairėn, kad pasirinktumėte parinktį „Tiesiogiai“, tinkinkite nustatymus ir bakstelėkite mygtuką „Pradėti tiesiogiai“.

„Instagram Live“ yra prieinama visiems vartotojams, nepriklausomai nuo sekėjų skaičiaus. Tačiau jums reikia bent 1000 sekėjų, kad pridėtumėte nuorodą į savo „Instagram Stories“, kuri gali būti naudinga reklamuojant jūsų tiesiogines sesijas.