Kaip prijungti „Facebook“ prie „Instagram“.

Sukurti 5 kovo, 2024
prijunkite „Facebook“ prie „Twitter“.

Šiandieniniame tarpusavyje susijusiame skaitmeniniame pasaulyje socialinės žiniasklaidos platformos tapo galingais asmeninio ir verslo naudojimo įrankiais. „Facebook“ ir „Instagram“, dvi populiarios platformos, turi milijonus aktyvių vartotojų. Jei jums įdomu, kaip sujungti „Facebook“ su „Instagram“, esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje paaiškinsiu, kaip sklandžiai integruoti šias dvi platformas.

Kodėl reikia sujungti „Facebook“ ir „Instagram“?

Prieš gilindamiesi į technines detales, supraskime, kodėl „Facebook“ ir „Instagram“ sujungimas gali būti naudingas. Pirma, tai leidžia kryžmiškai skelbti turinį tarp dviejų platformų, sutaupant laiko ir pastangų. Galite be vargo bendrinti Instagram nuotraukas ir vaizdo įrašus savo Facebook profilyje arba puslapyje, kad pasiektumėte platesnę auditoriją. Ši integracija taip pat leidžia išnaudoti abiejų platformų pranašumus. „Facebook“ yra žinomas dėl savo tvirtų reklamos galimybių, o „Instagram“ yra populiarus dėl savo vizualiai patrauklaus turinio. Sujungę abu, galite sukurti efektyvesnes ir tikslingesnes rinkodaros kampanijas.

Kaip prijungti „Instagram“ prie „Facebook“.

Norėdami prijungti „Instagram“ prie „Facebook“, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atidarykite „Instagram“ programą savo mobiliajame įrenginyje ir bakstelėkite profilio piktogramą, esančią apatiniame dešiniajame ekrano kampe.
 2. Bakstelėkite tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame kampe, kad pasiektumėte meniu.
 3. Meniu parinktyse pasirinkite „Nustatymai“.
 4. Slinkite žemyn ir bakstelėkite „Paskyra“.
 5. Skiltyje „Paskyra“ bakstelėkite „Susietos paskyros“.
 6. Bakstelėkite „Facebook“ ir, kai būsite paraginti, įveskite savo „Facebook“ prisijungimo duomenis.
 7. Leiskite „Instagram“ pasiekti jūsų „Facebook“ paskyrą suteikdami reikiamus leidimus.
 8. Prisijungę galite pasirinkti bendrinti „Instagram“ įrašus tiesiogiai „Facebook“ profilyje arba konkrečiame „Facebook“ puslapyje.

Kaip prijungti „Facebook“ prie „Instagram“.

Jei norite susieti „Facebook“ su „Instagram“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „Facebook“ programą savo mobiliajame įrenginyje ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Bakstelėkite tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame kampe, kad pasiektumėte meniu.
 3. Slinkite žemyn ir bakstelėkite „Nustatymai ir privatumas“, tada pasirinkite „Nustatymai“.
 4. Meniu „Nustatymai“ bakstelėkite „Paskyros nustatymai“.
 5. Bakstelėkite „Instagram“ ir pasirinkite „Prijungti paskyrą“.
 6. Kai būsite paraginti, įveskite savo „Instagram“ prisijungimo duomenis.
 7. Leiskite „Facebook“ pasiekti jūsų „Instagram“ paskyrą suteikdami reikiamus leidimus.
 8. Prisijungę galite pasirinkti bendrinti „Facebook“ įrašus tiesiai į „Instagram“ profilį.

„Instagram“ prijungimas prie „Facebook“ verslo puslapio

Jei turite „Facebook“ verslo puslapį ir norite prie jo susieti savo „Instagram“ paskyrą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „Instagram“ programą savo mobiliajame įrenginyje ir eikite į savo profilio puslapį.
 2. Bakstelėkite tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame kampe, kad pasiektumėte meniu.
 3. Meniu parinktyse pasirinkite „Nustatymai“.
 4. Slinkite žemyn ir bakstelėkite „Paskyra“.
 5. Skiltyje „Paskyra“ bakstelėkite „Susietos paskyros“.
 6. Bakstelėkite „Facebook“ ir, kai būsite paraginti, įveskite savo „Facebook“ prisijungimo duomenis.
 7. Leiskite „Instagram“ pasiekti jūsų „Facebook“ paskyrą suteikdami reikiamus leidimus.
 8. Prisijungę eikite į savo „Instagram“ profilį ir bakstelėkite „Redaguoti profilį“.
 9. Slinkite žemyn ir skiltyje „Vieša verslo informacija“ bakstelėkite „Puslapis“.
 10. Iš galimų puslapių sąrašo pasirinkite savo „Facebook“ verslo puslapį.
 11. Dabar jūsų „Instagram“ paskyra susieta su „Facebook“ verslu
 12. Puslapis, leidžiantis lengvai valdyti ir bendrinti turinį abiejose platformose.
prijunkite „Facebook“ prie „Twitter“ 2

„Facebook“ ir „Instagram“ sujungimo pranašumai

Sujungę „Facebook“ ir „Instagram“ gausite įvairių privalumų, kurie gali pagerinti jūsų socialinių tinklų patirtį ir rinkodaros pastangas. Pirma, tai leidžia sklandžiai dalytis turiniu ir pasiekti platesnę auditoriją. Galite lengvai bendrinti savo Instagram įrašus savo Facebook profilyje arba puslapyje, padidindami matomumą ir įtraukimą. Be to, dviejų platformų integravimas suteikia vertingų įžvalgų ir analizės. Galite pasiekti išsamius duomenis apie auditorijos demografinius rodiklius, įtraukimo rodiklius ir įrašų našumą, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus dėl socialinės žiniasklaidos strategijos. Be to, „Facebook“ ir „Instagram“ sujungimas supaprastina kelių paskyrų valdymą. Galite lengvai perjungti dvi platformas ir supaprastinti turinio kūrimo bei planavimo procesus.

Įprastų problemų, kylančių jungiant „Facebook“ ir „Instagram“, šalinimas

Nors „Facebook“ ir „Instagram“ sujungimas paprastai yra nesudėtingas procesas, galite susidurti su tam tikromis problemomis. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių problemų ir jų sprendimo būdų:

 • Netinkami prisijungimo kredencialai: dar kartą patikrinkite „Facebook“ ir „Instagram“ prisijungimo kredencialus, kad įsitikintumėte, jog jie teisingi. Jei neseniai pakeitėte slaptažodžius, būtinai juos atitinkamai atnaujinkite.
 • Leidimų klaidos: įsitikinkite, kad suteikėte reikiamus leidimus Instagram pasiekti jūsų Facebook paskyrą ir atvirkščiai. Jei reikia, dar kartą atlikite autorizacijos procesą.
 • Techniniai nesklandumai: jei kyla techninių problemų, pvz., programos užstringa arba stringa, pabandykite iš naujo paleisti įrenginį arba iš naujo įdiegti atitinkamas programas. Taip pat patartina atnaujinti „Facebook“ ir „Instagram“ į naujausias turimas versijas.
 • Paskyros susiejimo apribojimai: kai kuriais atvejais tam tikros paskyros ar puslapiai gali būti netinkami susieti dėl privatumo nustatymų ar kitų apribojimų. Patikrinkite paskyros nustatymus ir atitinkamai pakoreguokite juos, kad įjungtumėte ryšį.

Geriausia „Facebook“ ir „Instagram“ integravimo praktika

Norėdami išnaudoti visas „Facebook“ ir „Instagram“ integracijos galimybes, apsvarstykite toliau pateiktą geriausią praktiką.

 • Nuoseklus prekės ženklo kūrimas: palaikykite nuoseklų prekės ženklą abiejose platformose, įskaitant profilio nuotraukas, viršelio nuotraukas ir biografinę informaciją. Tai padeda sukurti vientisą tapatybę ir sustiprinti jūsų prekės ženklo įvaizdį.
 • Optimizuotas kryžminis paskelbimas: bendrindami turinį tarp „Facebook“ ir „Instagram“, įsitikinkite, kad jis yra optimizuotas kiekvienai platformai. Koreguokite vaizdų dydžius, antraštes ir žymas su grotelėmis, kad atitiktų konkrečius kiekvienos platformos reikalavimus ir auditorijos nuostatas.
 • Įtraukimas ir sąveika: Skatinkite įsitraukti ir bendrauti su savo auditorija atsakydami į komentarus, pranešimus ir paminėjimus abiejose platformose. Aktyviai dalyvauti pokalbiuose ir užmegzti prasmingus ryšius.
 • Strateginis turinio bendrinimas: užuot tiesiog dubliavęs turinį, sukurkite strateginį dalijimosi planą. Tinkinkite savo įrašus kiekvienai platformai, pritaikydami juos prie unikalių „Facebook“ ir „Instagram“ savybių ir privalumų.
 • Naudokite „Analytics“: reguliariai analizuokite savo įrašų ir kampanijų našumą naudodami „Facebook“ ir „Instagram“ teikiamą analizę. Naudokite šias įžvalgas, kad optimizuotumėte savo turinio strategiją ir pasiektumėte geresnių rezultatų.

„Instagram“ prijungimas prie kitų socialinės žiniasklaidos platformų

Nors šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys skiriamas „Facebook“ ir „Instagram“ susiejimui, verta paminėti, kad „Instagram“ taip pat gali būti integruotas su kitomis socialinės žiniasklaidos platformomis. Susieję savo „Instagram“ paskyrą su tokiomis platformomis kaip „Twitter“, „Pinterest“ ar „Tumblr“, galite dar labiau išplėsti savo pasiekiamumą ir maksimaliai padidinti savo buvimą socialinėje žiniasklaidoje. „Instagram“ prijungimo prie šių platformų procesas gali skirtis, tačiau paprastai reikia pasiekti kiekvienos platformos nustatymus arba paskyros parinktis ir suteikti prieigos teisę.

Išvada

„Facebook“ ir „Instagram“ integravimas atveria asmeninio ir verslo galimybių pasaulį. Sujungę šias dvi galingas socialinės žiniasklaidos platformas, galite supaprastinti dalijimąsi turiniu, sustiprinti rinkodaros pastangas ir įgyti vertingų įžvalgų. Nesvarbu, ar norite prijungti „Instagram“ prie „Facebook“, ar atvirkščiai, procesas yra paprastas ir jį galima atlikti vos keliais bakstelėjimais. Nepamirškite vadovautis geriausios praktikos pavyzdžiais, šalinti iškilusias problemas ir pasinaudoti šios integracijos teikiamais pranašumais, kad jūsų socialinė žiniasklaida pakiltų į naujas aukštumas.

Norėdami susieti „Facebook“ paskyrą su „Instagram“, atidarykite „Instagram“ programą, eikite į savo profilį, bakstelėkite meniu piktogramą, pasirinkite „Nustatymai“, tada bakstelėkite „Paskyra“ ir galiausiai pasirinkite „Susietos paskyros“. Iš ten pasirinkite „Facebook“ ir prisijunkite prie „Facebook“ paskyros, kad užmegztumėte ryšį

„Facebook“ sujungimas su „Instagram“ leidžia lengvai bendrinti „Instagram“ įrašus „Facebook“ profilyje ar puslapyje, taip pat leidžia dalyvauti įvairiose platformose, todėl patogu rasti ir susisiekti su „Facebook“ draugais „Instagram“ ir atvirkščiai.

Prijungę „Facebook“ paskyrą prie „Instagram“, galite tvarkyti „Facebook“ bendrinimo nustatymus, įskaitant pasirinkimą, kur „Facebook“ bendrinamas jūsų „Instagram“ turinys ir kas jį gali matyti. Be to, bet kuriuo metu galite atjungti „Facebook“ paskyrą, dar kartą apsilankę „Instagram“ nustatymų skiltyje „Susietos paskyros“