Galutinė pamoka, kaip paslėpti savo „Instagram“ sekėjus

Sukurti 2 kovo, 2024
paslėpti savo instagramą

Šiame skaitmeniniame amžiuje mūsų asmeninė informacija ir socialinė sąveika vis labiau matoma visuomenei, iš dalies dėl socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „Instagram“. Naršydami šiame tarpusavyje susijusiame pasaulyje, daugelis iš mūsų ieško būdų, kaip išsaugoti savo privatumą ir vis tiek mėgautis šių socialinių tinklų teikiamais privalumais. „Instagram“ privatumo nustatymų supratimas yra pirmasis žingsnis kontroliuojant, kas matys jūsų veiklą ir asmeninę informaciją. „Instagram“ suteikė mums parinkčių rinkinį, leidžiantį valdyti savo skaitmeninį pėdsaką jų platformoje. Šie nustatymai yra skirti mums valdyti savo internetinius asmenis, tačiau jie dažnai nepastebimi arba nesuprantami. Išnagrinėsime šiuos nustatymus, sutelkdami dėmesį į niuansus, ką galima ir ko negalima paslėpti nuo visuomenės. Tai ne tik žemo profilio išlaikymas; Tai yra mūsų buvimas internete žinojimas ir aktyvumas. Mūsų tikslas yra tapti privatumo nindzėmis: neaptinkamomis ir kontroliuojamomis. Kai gilinsimės į „Instagram“ privatumo funkcijų subtilybes, atrasime, kokią įtaką turime matomumui socialinėje žiniasklaidoje.

Kodėl galbūt norėsite paslėpti savo „Instagram“ sekėjus


Jums gali kilti klausimas, kodėl kas nors norėtų nuslėpti savo sekėjų skaičių arba sekamų žmonių sąrašą. Yra daugybė priežasčių, skatinančių vartotojus siekti tokio privatumo lygio. Kai kuriems tai yra asmeninio saugumo reikalas, apsisaugojimas nuo pašalinių akių arba nepageidaujamo kontakto prevencija. Kitiems svarbu išlaikyti profesionalų įvaizdį, nes paskyros, kurias jie stebi arba kas jas seka, gali turėti įtakos jų reputacijai.

Įtakingųjų ir visuomenės veikėjų srityje pasekėjų slėpimas gali būti strateginis žingsnis. Tai sukuria paslapties atmosferą ir netgi gali būti naudojama siekiant apsaugoti jų tinklo, kuriame gali būti aukšto lygio asmenų, privatumą. Be to, privatumą besirūpinantys asmenys gali norėti neleisti konkurentams analizuoti savo sekėjų demografinių rodiklių, siekdami strateginių įžvalgų.

Be to, socialinė žiniasklaida gali būti reikšmingas nerimo ir streso šaltinis. Spaudimas išlaikyti tam tikrą įvaizdį arba lyginimas su kitais, remiantis sekėjų skaičiumi, gali būti didžiulis. Paslėpdami šią informaciją galime šiek tiek sumažinti spaudimą ir sutelkti dėmesį į platformos naudojimą pagal numatytą paskirtį: prisijungti ir dalytis su kitais.

Kaip paslėpti savo sekėjus „Instagram“.

Tiems iš mūsų, kurie nori nuslėpti savo sekėjus „Instagram“, šis procesas yra nesudėtingas, nors ir turi tam tikrų apribojimų. Pats paprasčiausias būdas paslėpti savo sekėjus – pakeisti paskyrą į privačią. Štai kaip tai daroma:

 1. Atidarykite „Instagram“ ir eikite į savo profilį.
 2. Viršutiniame dešiniajame kampe bakstelėkite tris horizontalias linijas, kurios atvers meniu.
 3. Eikite į „Nustatymai“, tada „Privatumas“ ir rasite „Paskyros privatumas“.
 4. Įjunkite parinktį „Privati paskyra“.

Kai jūsų paskyra yra privati, tik jūsų stebėtojai gali matyti jūsų stebėtojų sąrašą. Nauji sekėjai turės atsiųsti jums sekimo užklausą, kurią galėsite patvirtinti arba atmesti. Šis metodas visiškai nepaslepia jūsų sekėjų sąrašo – jis tiesiog apriboja jo matomumą jūsų stebėtojams.

Tačiau ką daryti, jei norite, kad jūsų paskyra būtų vieša, bet vis tiek kontroliuojate, kas matys jūsų sekėjus? Šiuo metu „Instagram“ nesuteikia galimybės paslėpti sekėjus viešoje paskyroje. Vienintelis būdas tai pasiekti būtų blokuoti vartotojus atskirai, o tai daugeliui nepraktiška.

Kaip paslėpti savo „Patinka“ paspaudimus „Instagram“.


Nors jūs negalite tiesiogiai paslėpti savo „Patinka“ paspaudimų atskiruose „Instagram“ įrašuose nuo kitų, galite tvarkyti savo veiklos, susijusios su turinio patikimu, matomumą. Tai apima neleidimą savo stebėtojams matyti, kurie įrašai jums patiko. Štai kaip išlaikyti tam tikrą privatumo lygį, susijusį su patinkančiais dalykais:

 1. Eikite į savo Instagram profilį.
 2. Pasiekite meniu bakstelėdami tris horizontalias eilutes ir pasirinkite „Nustatymai“.
 3. Eikite į „Privatumas“, tada „Veiklos būsena“.
 4. Išjunkite parinktį „Rodyti veiklos būseną“.

Išjungus jūsų veiklos būseną, kiti negalės matyti, kada esate aktyvus „Instagram“ arba kada paskutinį kartą naudojotės programėle, o tai netiesiogiai sumažina jūsų mygtukų „Patinka“ matomumą. Tačiau tai netrukdo kam nors pamatyti jūsų mygtukų „Patinka“, jei jie nueina į įrašą, kuris jums patiko, ir ieško jūsų vartotojo vardo tarp mygtukų „Patinka“ sąraše.

Kaip paslėpti sekantį sąrašą „Instagram“.


Panašiai kaip sekėjų slėpimas, toliau pateikto sąrašo slėpimas „Instagram“ taip pat apsiriboja privačios paskyros turėjimu. Kai padarote paskyrą privačią, jūsų stebimų paskyrų sąrašas bus matomas tik jūsų stebėtojams. Štai kaip galite padaryti paskyrą privačią, jei to dar nepadarėte:

 1. Apsilankykite savo profilyje „Instagram“ programoje.
 2. Bakstelėkite meniu piktogramą, tada „Nustatymai“, tada „Privatumas“.
 3. Pasukite jungiklį, kad įjungtumėte parinktį „Privati paskyra“.

Tiems, kurie turi viešas paskyras, toliau pateiktas sąrašas bus matomas visiems vartotojams. Tačiau galite tvarkyti, kas yra jūsų sekančiame sąraše, selektyviai pašalindami stebėtojus, o tai netiesiogiai paveiks, kas gali matyti jūsų sąrašą per tarpusavio ryšius.

Ar galite paslėpti, ką stebite „Instagram“?


Deja, tiesioginis atsakymas į klausimą, ar galite paslėpti, ką stebite „Instagram“, yra ne – ne turėdami viešą profilį. „Instagram“ šiuo metu nesiūlo funkcijos, leidžiančios vartotojams atviroje paskyroje paslėpti toliau pateiktą sąrašą nuo visuomenės. Vienintelis patikimas būdas paslėpti šią informaciją yra perjungti į privačią paskyrą, kaip aptarta anksčiau.

Svarbu pabrėžti, kad privatumas socialinės žiniasklaidos platformose dažnai ateina su kompromisais. Nors perjungus į privačią paskyrą galima geriau valdyti, kas matys jūsų stebėtojus ir stebimų sąrašą, tai taip pat apriboja paskyros aptinkamumą ir potencialą plėsti auditoriją. Tai yra sprendimas, kurį kiekvienas vartotojas turi pasverti atsižvelgdamas į savo individualius poreikius ir tikslus platformoje.

paslėpti savo instagramą 2

Kaip paslėpti savo sekėjus „Instagram“ be asmeninės paskyros


Kaip nustatėme, „Instagram“ nesiūlo konkrečios funkcijos, leidžiančios paslėpti jūsų sekėjus, neperjungiant į privačią paskyrą. Tačiau yra keletas kūrybinių strategijų, kurios gali būti naudojamos siekiant netiesiogiai išlaikyti jūsų stebėtojo privatumą viešoje paskyroje:

 1. Reguliariai kuruokite savo sekėjų sąrašą pašalindami nepageidaujamus stebėtojus. Tai neslepia jūsų sekėjų, bet leidžia valdyti, kas yra įtrauktas į jį.
 2. Apribokite informaciją savo biografijoje, kuri gali pritraukti nepageidaujamus pasekėjus.
 3. Būkite atrinkti, iš ko priimate sekimo užklausas, net ir viešoje paskyroje.

Kiekviena iš šių strategijų reikalauja nuolatinių pastangų ir budrumo. Tai balansas tarp viešo buvimo ir privatumo apsaugos.

Kaip paslėpti savo aktyvią būseną „Instagram“.


Aktyvios būsenos slėpimas „Instagram“ yra nesudėtingas procesas ir gali būti esminė jūsų privatumo valdymo platformoje dalis. Kai paslėpsite aktyvią būseną, kiti negalės matyti, kada esate prisijungę arba kada paskutinį kartą naudojote programą. Štai kaip koreguoti šį nustatymą:

 1. Atidarykite „Instagram“ programą ir eikite į savo profilį.
 2. Bakstelėkite meniu piktogramą ir eikite į „Nustatymai“.
 3. Pasirinkite „Privatumas“, tada „Veiklos būsena“.
 4. Išjunkite funkciją „Rodyti veiklos būseną“.

Išjungę šią funkciją žengsite dar vieną žingsnį link privatumo nindzio, valdydami informaciją, kurią kiti gali matyti apie jūsų programos naudojimo įpročius. Atminkite, kad tai taip pat reiškia, kad negalėsite matyti kitų veiklos būsenos.

Papildomi privatumo nustatymai „Instagram“.


„Instagram“ ne tik slėpia savo stebėtojus, „Patinka“ ir stebimų sąrašą, bet ir siūlo keletą kitų privatumo nustatymų, kurie gali pagerinti bendrą jūsų saugumą ir kontrolę platformoje. Jie apima:

 • Komentarų valdikliai: galite nuspręsti, kas gali komentuoti jūsų įrašus, ar tai bus visi, tik jūsų stebėtojai, jūsų stebimi žmonės, ar jūsų sekėjai ir žmonės, kuriuos stebite.
 • Istorijų valdikliai: galite paslėpti savo „Instagram“ istorijas nuo konkrečių žmonių ir net pasirinkti, kas gali atsakyti į jūsų istorijas.
 • Pranešimų valdikliai: galite valdyti, kas gali siųsti jums tiesioginius pranešimus ir ar pranešimų užklausos patenka į atskirą gautųjų aplanką.
 • Žymų valdikliai: galite tvarkyti, kas gali priskirti jums žymas įrašuose, taip pat turite galimybę rankiniu būdu patvirtinti žymas, kol jos nebus rodomos jūsų profilyje.
 • Paminėjimų valdikliai: galite apriboti, kas gali jus paminėti savo įrašuose, komentaruose ar istorijose.

Susipažinę su šiais papildomais nustatymais ir reguliariai juos peržiūrėdami, užtikrinsite, kad jūsų privatumas internete bus griežtai kontroliuojamas.

Išvada: tapti privatumo nindze „Instagram“.


Keliaudami į „Instagram“ privatumo nindzius, pamatėme, kad nors platforma siūlo keletą būdų, kaip kontroliuoti mūsų matomumą, yra aiškios ribos. Negalime viešoje paskyroje visiškai paslėpti savo stebėtojų ar stebimų asmenų sąrašo, tačiau galime imtis veiksmų, kad tvarkytume privatumo nustatymus ir atrankai bendrautume.

Skaitmeninis pasaulis nuolat keičiasi, o tokios platformos kaip Instagram ateityje gali pristatyti naujas privatumo funkcijas. Iki tol turime naudoti turimus įrankius, kad apsaugotume savo privatumą. Suprasdami ir naudodamiesi „Instagram“ privatumo nustatymais, tampame įgaliotais vartotojais, galinčiais slaptai ir užtikrintai naršyti socialinės žiniasklaidos aplinkoje.

Baigiant šią mokymo programą, raginame peržiūrėti savo Instagram privatumo nustatymus ir atlikti reikiamus pakeitimus. Atminkite, kad raktas į privatumą socialinėje žiniasklaidoje yra atkaklumas ir budrumas. Būkite informuoti, būkite privatūs ir apkabinkite savo vidinį privatumą.

Jei šis vadovas jums buvo naudingas ir norite toliau didinti savo privatumą socialinėje žiniasklaidoje, nedvejodami kreipkitės į daugiau patarimų ir gudrybių. Kartu galime įvaldyti privatumo internete meną ir valdyti savo skaitmeninį gyvenimą.

Yra keletas priežasčių, kodėl kas nors gali norėti paslėpti savo „Instagram“ sekėjus. Kai kurie vartotojai gali norėti išlaikyti savo privatumą ir apriboti savo sekėjų skaičiaus matomumą iki kelių pasirinktų. Kiti gali norėti vengti nuosprendžio ar tikrinimo, pagrįsti turimų pasekėjų skaičiumi. Be to, sekėjų skaičiaus slėpimas gali padėti kūrėjams daugiau dėmesio skirti savo turinio kokybei, o ne numanomam profilio populiarumui.

„Instagram“ sekėjų slėpimas neturės tiesioginės įtakos jūsų įsitraukimui ar augimui platformoje. Tačiau tai gali pakeisti tai, kaip kiti suvokia jūsų paskyrą, ir gali turėti įtakos jų sprendimui sekti jus. Galų gale, jūsų turinio kokybė, nuoseklumas skelbiant ir įsitraukimas į auditoriją yra svarbesni veiksniai, lemiantys jūsų sėkmę „Instagram“, nei sekėjų skaičiaus matomumas.

Nuo paskutinio atnaujinimo „Instagram“ nesiūlo įmontuotos funkcijos, leidžiančios paslėpti jūsų sekėjų skaičių. Tačiau kai kurios trečiųjų šalių programos ar paslaugos gali teigti, kad teikia šią funkciją. Atminkite, kad tokių programų ar paslaugų naudojimas gali pažeisti „Instagram“ paslaugų teikimo sąlygas ir dėl to paskyra gali būti laikinai sustabdyta arba uždrausta. Jei jums svarbu išlaikyti privatumą arba sumažinti dėmesį į stebėtojų skaičių, apsvarstykite galimybę sutelkti dėmesį į patrauklaus turinio kūrimą ir įtraukimą į auditoriją, o ne bandydami slėpti stebėtojų skaičių išorinėmis priemonėmis.